Sorter jakościowy banknotów, liczarka Julong JL206F

Sorter jakościowy banknotów, liczarka Julong JL206F11 999,00 zł Brutto

Wymiary: 320 x 350 x 340 [mm]
Waga: 14 [kg] 
Szybkość liczenia: 800/1000/1400 banknotów/minutę
Szybkość sortowania: 1100 banknotów/minutę
Pojemność kieszeni górnej: 500 sztuk 
Pojemność kieszeni dolnej: 250 sztuk
Pojemność odrzutów: 100 sztuk
Ilość walut: PLN + 6 max.
Zasilanie: 100-240 V; 50/60 Hz 
Pobór mocy: mniej niż 50 W

Julong JL206 F to kompaktowa liczarka wartościowa i sorter jakościowy w jednym. Wyposażony jest w najnowocześniejszy system mechanicznej detekcji tzw. cylinder metalu, który w 100% wykrywa banknoty sklejone taśmą (dostosowany do regulacji NBP i EBC). Z pomocą tego urządzania możemy liczyć i sortować banknoty zarówno ilościowo jak też jakościowo na obiegowe, nieobiegowe oraz wg orientacji. Liczarki seri JL206 wyposażone są w najbardziej zaawansowaną technologię zabezpieczeń. Mogą być używane jako klasyczna liczarka banknotów, liczarka wartościowa lub kompleksowy sorter jakościowy.

Możliwości i funkcjonalność

Zaawansowane moduły weryfikacji pozwalają zweryfikować każdy banknot pod względem autentyczność i przydatności. Zabrudzone, lub uszkodzone banknoty są odsortowane i trafiają do górnej kieszeni tzw. kieszeni odrzutów. Tylko banknoty spełniające normy trafiają do dolnej kieszeni. Dzięki dwustronnej listwie skanującej zastosowanej w serii JL206 jest w stanie rozpoznać różne funkcje bezpieczeństwa banknotów. Dodatkowy każdy banknot jest weryfikowany przez moduły: UV, IR, MG, THD, grubości banknotu. Unikatowy moduł MG skanuje je na całej powierzchni co do niedawana było nieosiągalne dla tego typu urządzeń. Dopiero tak przeanalizowany banknot wpadnie do dolnej kieszeni. Dodatkowym atutem jest przyjazny ekran dotykowy, który wyświetla dane w kompleksowy i przyjazny sposób. Urządzenia posiada zaawansowaną autodiagnozę, która informuje nas na bieżąco o stanie urządzenia. Postępując zgodnie ze wskazówkami można złagodzić mało prawdopodobne przypadki zacięć i usterek.

Rozpoznawanie numerów seryjnych

Dzięki podwójnej listwie skanującej urządzenie bez problemów jest w stanie rozpoznać numery seryjne banknotów. Maszyna posiada tzw. czarną listę na, którą można wprowadzić numery banknotów, którą są najczęściej podrabiane. Dzięki temu zabiegowi każdy banknot o danym numerze seryjnym wyląduje w kieszeni odrzutów.

Bezproblemowa obsługa polimerowych banknotów

W portfolio firmy JuLong znajduję się wiele polimerowych walut takich jak: funt brytyjski( GBP), dolar kanadyjski( AUD), izraleskie szekle (ILS) czy dolary hongkońskie (HKD). Urządzenia firmy JuLong od zawsze osiągały świetne wyniki z takim rodzajem banknotów.

Szybka aktualizacja oprogramowania przez pendrive

Dzięki zaawansowanej technologii używanej w liczarkach seri JL206 można zaktualizować oprogramowanie przez pendriva w zaledwie 20 sekund. Rozwiązanie to pozwoli Ci nie ponosić wysokich kosztów związanych z przyjazdem serwisu.

Certyfikat EBC

Urządzenia firmy JuLong posiadają certyfikat europejskiego banku centralnego oraz są przygotowane na wszystkie nowe zabezpieczenia, które mogą wystąpić w przyszłości.

Zarządzenie nr 19 Prezesa NBP

Urządzenie spełnia wszystkie wymagania określone w Zarządzeniu nr 19 Prezesa Narodowego Banku Polskiego, zarówno pod względem liczenia wartościowego jak też sortowania jakościowego na banknoty obiegowe i nieobiegowe.

Inne modele serii JL206

Model JL 206 GF to liczarka z systemem „ultrasonic“ wykrywająca banknoty sklejone taśmą z pominięciem taśmy przezroczystej. Również liczy i sortuje banknoty ilościowo i jakościowo (obiegowe, nieobiegowe, wg orientacji).

Model JL206V, liczarka wartościowa przystosowana do liczenia ciągłego, z funkcją sortowania jakościowego i wartościowego ale bez rozpoznawania taśmy. Sortuje banknoty ilościowo i jakościowo (obiegowe, nieobiegowe, wg orientacji).

Model JL206 GV, jeśli potrzebujemy klasycznej liczarki wartościowej to najbardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie model GV. Jest to urządzenie bez sortowania orientacji i jakości.

Funkcje sortera/liczarki:

 • weryfikacja prawdziwości banknotów: UV, MG,
 • podwójna detekcja wartościowa banknotów CIS,
 • detekcja podwójnych banknotów IR,
 • detekcja THD,
 • wykrywanie grubości banknotów,
 • tryby pracy: mix, nominał, orientacja, liczenie ilościowe, mix + orientacja, nominał + orientacja, 4 tryby jakościowe,
 • sortowanie: jakościowe banknotów.

Liczarka/sorter posiada:

 • wyświetlacz LCD 4,3-calowy z funkcją ekranu dotykowego,
 • dodatkowe złącza: USB, LAN, RS232.

Opcje dodatkowo płatne:

 • wyświetlacz zewnętrzny,
 • drukarka.
Julong JL206F
1000 Przedmioty

Opis

Pojemność podajnika (szt.)
500
Pojemność odbiornika (szt.)
250
Szybkość liczenia (szt. / min.)
800 / 1000 / 1400
Maksymalna ilość walut w trybie liczenia (szt.)
7
Detekcja wartościowa banknotów (CIS - obraz w podczerwieni)
Tak
Detekcja prawdziwości banknotów w świetle ultrafioletowym (UV)
Tak
Detekcja właściwości magnetycznych banknotów (MG)
Tak
Detekcja podwójnych banknotów w podczerwieni (IR)
Tak
Detekcja THD
Tak
Wykrywanie grubości banknotów
Tak
Waga (kg)
14

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.