Sorter jakościowy banknotów, liczarka Julong JL303129 999,00 zł Brutto

Wymiary: 404 x 1034 x 380 [mm]
Waga: 28 [kg] 
Szybkość liczenia: 900 banknotów/minutę
Szybkość sortowania: 600 banknotów/minutę
Pojemność kieszeni górnej - 1000 sztuk 
Pojemność kieszeni dolnej - 250 sztuk każda kieszeń
Pojemność odrzutów - 200 sztuk każda kieszeń
Ilość walut: PLN + 4 max.
Zasilanie AC 100-240 V; 50/60 Hz 
Pobór mocy: mniej niż 150 W

JL 303 (JL3031) to kolejne urządzenie marki Julong chrakteryzujące się bardzo wysoką jakością i wydajnością. Wydajny 3 kieszeniowy sorter banknotów jest aż o 70% wydajniejszy od standardowej dwukieszeniowej liczarki. JL 303 posiada skaner bardzo wysokiej rozdzielczości (200 DPI), który pozwala mu na płynne i bezbłędne liczenie banknotów. Posiada również certyfikat EBC a także spełnia wszystkie normy prawne w Polsce.

Technologia zastosowana w Julong 303

Urządzenie wyposażone jest aż w 3 skanery (CIS) i jedno źródło światła. Każdy banknot jest skanowany z dwóch stron co pozwala na wykrywanie wszystkich nieprawidłowości na banknotach. Jakość i ilość czujników detekcji zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poziom zaawansowania technologicznego tej maszyn jest tak duży, że nie można jej porównywać z konkurencyjnymi maszynami. JL 303 jest jedyną maszyną w tym segmencie, która mierzy grubość banknotów na całej powierzchni banknotu. JL 303 analizuje każdy banknot na poziomie bezpieczeństwa, który dawniej był zarezerwowany dla dużych sorterów banknotów. Dodatkowym atutem jest przyjazny ekran dotykowy, który wyświetla dane w kompleksowy i przyjazny sposób. Urządzenie posiada zaawansowaną autodiagnozę, która informuje nas na bieżąco o stanie maszyny. Postępując zgodnie ze wskazówkami można złagodzić mało prawdopodobne przypadki zacięć i usterek.

Bezproblemowa obsługa polimerowych banknotów

W portfolio firmy JuLong znajduję się wiele polimerowych walut takich jak: funt brytyjski( GBP), dolar kanadyjski( AUD), izraleskie szekle (ILS) czy dolary hongkońskie (HKD). Urządzenia firmy JuLong od zawsze osiągały świetne wyniki z takim rodzajem banknotów.

Wydajność

Największą atutem JL303 jest wydajność sortowania jakościowego . Podczas gdy urządzenie dwu kieszeniowe potrzebuje dwóch przeliczeń aby rozdzielić banknoty na dobre, złe i odrzuty, JL303 może to zrobić za jednym razem. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie działa bardzo wydajnie. Dzięki zaawansowanej technologii sami możemy decydować jakie banknoty zostaną przeliczone do kieszeni urządzenia. Kieszeń możemy zdefiniować następującymi kryteriami: jakość banknotów( dobre, złe), orientacja(A,B, A&B,C&D), nominał( jeden, dwa lub mix), ilość banknotów w kieszeni. W menu głównym mamy dwanaście opcji liczenia, które możemy indywidualnie ustawić. Urządzenie potrafi liczyć sztuki, wartościowo, jakościowo a także dowolnie sortować banknoty.

Certyfikat EBC

Urządzenia firmy JuLong posiadają certyfikat europejskiego banku centralnego oraz są przygotowane na wszystkie nowe zabezpieczenia, które mogą wystąpić w przyszłości.

Rozpoznawanie numerów seryjnych Dzięki potrójnej listwie skanującej urządzenie bez problemów jest w stanie rozpoznać numery seryjne banknotów. Maszyna posiada tzw. czarną listę na którą można wprowadzić numery banknotów którą są najczęściej podrabiane. Dzięki temu zabiegowi każdy banknot o danym numerze seryjnym wyląduje w kieszeni odrzutów.

Funkcje sortera/liczarki:

 • weryfikacja prawdziwości banknotów: UV, MG,
 • potrójna detekcja wartościowa banknotów CIS,
 • detekcja podwójnych banknotów IR,
 • detekcja THD,
 • wykrywanie grubości banknotów,
 • tryby pracy: mix, nominał, orientacja, liczenie ilościowe, nominał + orientacja,
 • sortowanie: jakościowe banknotów.

Liczarka/sorter posiada:

 • wyświetlacz LCD 4,3-calowy z funkcją ekranu dotykowego,
 • dodatkowe złącza: USB, LAN, RS232.

Opcje dodatkowo płatne:

 • wyświetlacz zewnętrzny,
 • drukarka.

Julong JL3031
999 Przedmioty

Opis

Pojemność podajnika (szt.)
1000
Pojemność odbiornika (szt.)
250
Szybkość liczenia (szt. / min.)
900
Maksymalna ilość walut w trybie liczenia (szt.)
5
Detekcja wartościowa banknotów (CIS - obraz w podczerwieni)
Tak
Detekcja prawdziwości banknotów w świetle ultrafioletowym (UV)
Tak
Detekcja właściwości magnetycznych banknotów (MG)
Tak
Detekcja podwójnych banknotów w podczerwieni (IR)
Tak
Detekcja THD
Tak
Waga (kg)
28

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.